Zbulohen formacionet e mundshme, kështu pritet të startojë Kosova ndaj Izraelit

Kosova do të përballet me Izraelin dhe Andorën në dy ndeshjet e para të grupi I për kualifikimet e Euro 2024.

Ndeshja do të zhvillohet në Izrael me fillim nga ora 18:00, shkruan FrontSport.

Para fillimit të takimit janë zbuluar formacionet e mundshme:

Formacioni i mundshëm i Kosovës: Ujkani, Rrahmani, Aliti, Paqarada, Vojvoda, Celina, Berisha, Bytyqi, Rashica, Zhegrova, Muriqi

Formacioni i mundshëm i Izraelit: Glazer, Dasa, Leidner, Abu Abaid, Vitor, Natcho, Peretz, Lavi, Haziza, Solomom, Weissman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *