Albin Kurti udhëton jashtë vendit me klasë ekonomike, Fero publikon fotografi të tij bashkë me Arbenitën

Kryeministri i vendit, Albin Kurti shpesh herë është komentuar për udhëtimet e tij jashtë vendit në klasën ekonomike, e jo në atë biznesore.

Së fundi, reperi Fero ka publikuar një fotografi nga një linjë udhëtimi ku aty shihet Kurti dhe e dashura e Feros, Arbenita.

Fero i vendosi disa emotika ku qeshte me lot, me fotografinë e ndarë më pas edhe me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *