E dhimbshme: Nesër varroset mitrovicasja, Jetmira Beka, u vra nga ish burri i saj në Gjermani

Me datën 20.05.2023 familja Beka nga fshati Zasellë e Mitrovicës u trondit nga lajmi që mori për të bijen e tyre.

Jetmira Beka ishte vrarë nga ish burri i saj në shetetin e Gjermanisë, shkruan Jepi zë.

Ky rast ka prekur jo vetëm familjarët por gjithë qytetarët mitrovicas, mërgimtarët por edhe gjithë shqiptarët kudo që janë. E ndjera ka lënë pas 3 fëmijë, shkruan jepi zë, ndërsa ishte vrarë në prezencë të motrës dhe klientëve në një parking të një marketi në shtetin gjerman.

Familjarët kanë njoftuar se varrimi i të ndjerës do të bëhet me datën 26.05.2023 në fshatin Zasellë në ora 14.00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *