E dhimbshme: Sot varrosen 4 të rinjtë që vdiqën mbrëmë në aksident

Sot varrosen katër të rinjtë që humbën jetën mbrëmjen e së mërkurës në rrugën Ferizaj – Shtime.

Arlind dhe Arsim Isufaj, do të varrosen në ora 16:30 në varrezat e fshatit Mollopolc të Shtimes.

Njoftimi u bë nga ana e të afërmve të viktimave

Ndërkaq nga ora 17:00, në Dremjak të Ferizajt do të varrosen Armend Muhadini dhe Mërgim Behluli.

Në aksidentin e mbrëmshëm ishin të përfshirë tre vetura.

Po ashtu si pasojë e këtij aksidenti u lënduan edhe dy persona, në mesin e tyre edhe një grua shtatzënë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *