E dhimbshme: Vdes në moshë të hershme Ilir Uzunaj, lë pas 3 fëmijë të vegjël

Këto ditë ishin mjaft të vështira për familjen Uzunaj nga lagjja Arbanë e qytetit të Prizrenit.

Ka ndërruar jetë familjari i tyre, Ilir Uzunaj në moshën 37-vjeçare.

I ndjeri ka lënë pas gruan, 1 djalë dhe 2 vajza të vogëla.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot me drekë.

Njoftimi i plotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *