Edhe gjysmë ore – Boksieri shqiptar, Jakaj ngjitet në ring ndaj serbit, Nikolic, KËTU mund ta shihni LIVE duelin

Boksieri shqiptar, Bernardin Jakaj do të zhvillojë sot meç ndaj serbit, Marko Nikolic.

Dueli do të zhvillohet në Austri dhe pritet të fillojë nga ora 20:45.

Ndeshjen mund ta shihni drejtpërdrejtë në “Art Sport”.

https://ibb.co/4PpGNTQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *