FITORE! Shefat Isufi mposht argjentinasin Perez, konfirmohet si kampion bote

Ka përfunduar meçi mes Shefat Isufit dhe Heran Perez.

Ndeshja ishte intensive me të dy boksierët që e kërkuan fitoren.

Dueli zgjati 12 raunde, kurse në fund triumfoi Shefat Isufi.

Kujtojmë se pas pak në skenë të eventit të sotëm “Audi Dome” do ngjitet, Robin Krasniqi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *