Pritjes i erdhi fundi, po fillon spektakli: Haxhi Krasniqi ngjitet në ring për duelin ndaj Timur Nikarkhoev

Momentit të shumëpritur i erdhi fundit.

Pas fitoreve të Shefat Isufit, James Kraft, Armend Xhoxhajt, Valon Ahmetit, Kushtrim Tahirukës e Isuf Kelmendit, tani radhën për t’u ngjitur në skenë e ka Haxhi Krasniqi.

Krasniqi në skenën e eventit “Audi Dome” do të përballet me Timur Nikarkhoev.

Ndeshja transmetohet në Art Sport 1 dhe Klan Kosova.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *