“Grusht shqiptari”, momenti kur Amarlido Bakaj ‘ia fikë’ dritat serbit

Amarildo Bakaj ka fituar edhe meçin e radhës në boks.

Bakaj ka filluar mjaft mirë dhe tani ka shkuar në serinë e 9 ndeshje, ku të gjitha i ka fitore.

Ai njihet për goditjet e fuqishme dhe këtë e bëri dje në Gjermani, ku mposhti bokserin serb me nokaut.

Trajneri i kundërshtarit u detyrua të dorëzojë meçin pasi serbi nuk po ndihej i sigurt në ring.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *