Ky është 34 vjeçari që humbi jetën pas aksidentit në Rrugën e Kombit

Shtetasi J. K duke drejtuar automjetit tip “Trajler”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe është përplasur me trafik ndarësen.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën.

Shoferi i kamionit që humbi jetën në Rrugën e Kombit është një 34-vjeçar nga Fieri.

Ngjarja u regjistrua në autostradën Tuneli i Kalimashit-Kukës, në vendin e quajtur Kolsh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *