Ky kanal televiziv transmeton drejtpërdrejt duelin e Kosovës ndaj Andorës

Kosova dhe Andorra do të përballen sot në “Fadil Vokrri”.

Të dy kombëtaret kërkojnë rezultatin pozitiv, me “Dardanët” që duan të nisin mbarë misionin e tyre kualifikues në shtëpi për ‘Euro 2024’, shkruan FrontSport.

Ky takim do të zhvillohet me fillim nga ora 20:45 dhe do të transmetohet direkt në Klan Kosova.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *