Lajme të hidhura për familjen Begu, brenda jave humbi dy familjarë

Sot ndërroi jetë vëllau i gazetarit mitrovicas Musa Begu, Isa Begu.

Brenda javës familja Begu u godit nga dy humbje të mëdha, pasu humbi dy anëtarë të familjes, pasi vetë gazetari Musa Begu vdiq tri ditë më parë, gjersa sot ende pa përfunduar e pamja vdiq edhe vëllau i tij, Isa Begu, shkruan “Mitropol”.

Lajmin për vdekjen e Begut e kanë dhënë familjarët duke njoftuar se varrimi i të ndjerit bëhet sot në varrezat e qytetit në Shipol me namazin e drekës në ora 13:00.

Njoftimi i plotë:

Te Allahut jemi dhe te ai do te kthehemi,njoftojm Familien,miqt,shok dashmir se ka ndrru jet Mixha jon Isa (Shaban) Begu , varrimi i te ndjerit do te behet Sot me Daten 08.04.2023 me drekë në varrezat e Shipolit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *