LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Kosovë

Një tërmet me fuqi prej 2.5 shkallë të Rihterit ka ndodhur në orën 17:19 me epiqendër në mes të Koretinit dhe Qarrakofcit, konkretisht 4 km në juglindje të Kamenicës apo 16 km në verilindje të Gjilanit. Thellësia ishte 2.1 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *