LIVE/ Nis dueli i Joshuas me Franklin – Këtu mund ta shihni duelin

Ka nisur super-përballja e mbrëmjes në boks.

Anthony Joshua dhe Jermaine Franklin do të përballën sot, në një meç të shumëpritur nga tifozët anë e mbanë.

Joshua rikthehet në ring pas tetë muajsh pas dy humbjeve të njëpasnjëshme ndaj Oleksandr Usyk, shkruan lajmi.net.

Amerikani, Jermaine Franklin, në total ka zhvilluar 22 luftëra, ka fituar 21 (14 me nokaut) dhe ka humbur në një luftë.

Meçi mes Joshua dhe Franklin zhvillohet nesër në ‘O2 Arena’ në Londrës, rreth orës 23:15.

LINKU 1

LINKU 2

LINKU 3

SA PËR QARTËSIM – REDAKSIA NUK MBAN PËRGJEGJËSIA NËSE NDONJËRI PREJ LINQEVE NUK BËN SHKAKU I TEKNIKALITETVE. JU FALEMINDERIT PËR MIRËKUPTIM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *