Ronaldo nuk po gjen ‘rehati në Arabi – Po ia rrahin fëmijët në shkollë

Cristiano Ronaldo dhe familja e tij po mësohen me jetën në Arabinë Saudite, pasi futbollisti nënshkroi me Al Nassr gjatë afatit të janarit.

Kurse guraja e ish-lojtarit të Real Madrid, Georgina Rodriguez tregoi një detaj interesant në lidhje me fëmijët e saj dhe të Ronaldos

Në intervistën e saj për ‘Telemundo’, Georgina tregon për fëmijët e saj që po hasin në shumë probleme në shkolla.

Kristian Ronaldo

“Ka raste kur fëmijët i godasin dhe ata nuk mbrohen”, thotë ajo

Më pas Georgina tregon edhe rastin e fundit që ndodhi në një shkollë në Arabinë Saudite.

“Një ditë erdhi një nga fëmijët e mi duke qarë. E pyeta se çfarë ndodhi, e mora përgjigjen: ‘Më goditi një fëmijë’, i thashë: A nuk di ti të mbrohesh?”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *