Zbulohen formacionet e mundshme, kështu pritet të startojë Kosova ndaj Izraelit

Kosova do të përballet me Izraelin dhe Andorën në dy ndeshjet e para të grupi I për kualifikimet e Euro 2024.

Ndeshja do të zhvillohet në Izrael me fillim nga ora 18:00, shkruan FrontSport.

Para fillimit të takimit janë zbuluar formacionet e mundshme:

fm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *