Fury nuk po i ndal grushtat, Chisora qëndron disi në këmbë

Ka përfunduar raundi i nëntë mes Furyt dhe Chisoras.

Gipsy King është më i mirë deri më tani duke e futur në vështirës vazhdimisht kundërshtarin e tij.

Chisora pati vështirësi të mëdha ku kohë pas kohe u pa që edhe humbi ekuilibrin, duke marrë edhe goditje që po lënë shenja në fytyrën e tij.

FrontLajm do ju mbajë të informuar për çdo detaj nga kjo ndeshje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *