LAJMI I FUNDIT: Përfundon takimi mes Kurtit dhe Borell, ja çfarë u vendos

Ka përfunduar takimi mes Kurtit Vucic të ndërmjetësuar nga Borell dhe Lajcak.

Sipas raportimeve të para takimi ka përfunduar pa ndonjë rezultat, shkruan FrontLajm.

Lajmi në përditësim.

/FrontLajm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *