Berisha për marrëveshjen serbo-ruse: Kërcënim për paqen në rajonin tonë

Kryetari i PD-së në Shqipëri, Sali Berisha, ka reaguar pas marrëveshjes mes Serbisë dhe Rusisë për…

Shtëpi pa kulme e vetura të dëmtuara – Krocia goditet nga një stuhi e fuqishme

Një stuhi e fuqishme, e shoqëruar nga erëra dhe shira të rrëmbyeshëm, ka goditur sot pasdite…

Tragjike: Kamioni përplas për vdekje 35-vjeçaren në Tiranë

Një aksident me pasojë vdekjen e një 35-vjeçareje është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Aksidenti…

Vuçiq: Kurrë nuk do ta njohim Kosovën, Serbia nuk frikësohet nga NATO

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka nisur fjalimin e tij para deputetëve të Kuvendit të Serbisë,…

Berisha: Nëse ju tradhtoj juve, më parë i fus thikën dy fëmijëve të mi

Ish-kryeministri Sali Berisha, kryetari i PD-së, është shprehur se nëse tradhëton popullin demokrat, më parë i…

Aksident i rëndë, nëna dhe fëmija përfundojnë në humnerë

Një aksident është shënuar pak më parë në rrugën e Arbrit në fshatin Shkallë të Xibrit.…

Shqiptari shkakton aksident mijëra eurosh, përplas me Ferrari 4 makina të tjera

Itali- Një Ferrari u dëmtua pasi u përplas me katër makina të parkuara përgjatë Viale XXI…

I tha nënës se u përdhunua nga daja, e ëma e përzë nga shtëpia 23-vjeçarja tenton t’i japë fund jetës

Një 23-vjeçare me aftësi të veçanta i ka tentuat t’i japë fund jetës fund, pasi e…

Zbardhet mesazhi i hakerave ndaj Shqipërisë

Shqipëria ka rënë pre e një tjetër sulmi kiberenetik nga Irani. Këtë herë hakerat kanë goditur…

E tradhtoi burri, gruaja e sulmon me thikë në sy të fëmijës

Një 20-vjeçare ka sulmuar me thikë bashkëshortin e saj në sy të fëmijës 2 vjeçar. Ngjarja…